Profikorrashoiu salong

Profikorrashoid on mugav koristustarvete müügisalong. Meil on tasuta ukseesine parkla ja estakaad kaupade laadimiseks!

Telefon:
+372 606 0082

PESUMATI TRADE OÜ

Registrikood 10976564
KMKR EE101169374

Arvelduskonto EE551010220033688010
AS SEB Pank | SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Aime Saks

Ostujuht/müügisekretär

Tel: +372 521 9276
E-post: aime.saks@pesumati.ee

Margit Erg

Müügisekretär

Tel: +372 606 0082
E-post: margit.erg@pesumati.ee

Meelis Saar

Tehnikaspetsialist

Tel: +372 5886 8343
E-post: meelis.saar@pesumati.ee

Maarja Nigula

Müügiesindaja

Tel: +372 5885 6994
E-post: maarja.nigula@pesumati.ee

Hardi Kerde

Müügiesindaja

Tel: +372 5855 1565
E-post: hardi.kerde@pesumati.ee

Merlin Salu

Müügiesindaja

Tel: +372 5303 6815
E-post: merlin.salu@pesumati.ee

Urmet Riisalu

Müügiesindaja

Tel: +372 5309 2565
E-post: urmet.riisalu@pesumati.ee

  • Eesti keel (Estonian)
Menüü
Sulge
Cart
Sulge
tagasi
Account
Sulge